30.4.2005 Hudlovačka (Hradec Králové, areál U letců)

 

I v roce 2005 jsme se přihlásili na Hudlovačku. Plně v krfáckém duchu proběhlo již vlastní přihlášení, Jindra posílal Růžovi přihlášku ve 23.58 hod v den uzávěrky... Pokud jde o vlastní vystoupení, kapela na něm oslavila 5 let existence (1. veřejné vystoupení skutečně proběhlo v r. 2000 právě zde - uměli jsme tenkrát celkem 3 písničky a na konci jsme museli opakovat Midnight Moonlight ...). Naše rozmilé protějšky letité úsilí svých idolů ocenily dárkem - sérií kapelních dresů se symboly nástrojů, abychom se našli i společensky unaveni. Následně rozpitá oslavná flaška slivovice odkolovala mezi obecenstvo a už jsme ji nikdy neviděli :-))) Pokud jde o repertoár, trochu jsme zaexperimentovali a krom tradičních kusů zazněla i pagrassovaná verze Hotelu California od Eagles. Radek exceloval na držky, zpíval a ještě nám všem cestou diktoval akordy.

 

   

 

 

Na dalších obrázcích najdete několik perel Hudlovačky.

1. Michalova povedená rodinka (nejde o hudební skupinu, ale biologické společenství).

2. Kosákova (Přemka Kose) Druhá žena (v tomto případě jde naopak o sdružení hudební a navíc ne ledajaké, na Hudlovačce zahráli v sestavě s významnými bluesovými i nebluesovými umělci - mj. Jirka Šlupka Svěrák, Pavel Mjazga Smolka, některá Pouta - i jako Nejen blues band a byli nepochybně vrcholem festivalu pro diváky i pozvané dramaturgy - lovce talentů).

3. Liberecký Disneyband, vystoupivší jako host.

4. Nedbale elegantní pořadatel, speaker, mašinfíra ... Vláďa Casey Růža

   

   

Obecně byla letos Hudlovačka velmi kvalitně obsazena a dramaturgové rozhodně měli z čeho vybírat. Namátkou další špeky: comeback Fíků z Třemošnice, Pidilidi z Pardubic, profesionální Magda Brožková a Randes-vous, stále lepší Šmehydlo z Chrasti u Chrudimi, Pádlo Pardubice and many more ...