4. - 6.11.2005 Soustředění (Nová Ves)

10.11.2005 Divadlo 29

 

       Po letech půstu MK opět vyrazila na soustředění s cílem připravit si pro posluchače pár nových specialit. Ty největší speciality naštěstí zůstaly a byly zapomenuty s koncem soustředění. Vzhledem k tomu, že Tomáš se z pracovních důvodů účastnit nemohl, již tradičně jsme pozvali hosta - sud desítky, který pozici zmíněného hudebníka zastal velmi dobře.

      V průběhu akce jsme zjistili, že naše priority se s přibývajícími léty posouvají stále dál od tvrdé práce k tvrdému alkoholu.

      Snad následkem toho jsme zabrousili na pole žánrově dosud neoraná - do hard rocku - nechte se překvapit, výsledek bude stát za to...

      Děkujeme touto cestou  našim ženám za technickou a psychickou podporu při práci (viz. foto).

 

FOTO 1,2,3: Kvartální alkoholismus v počátečním stadiu, zájmová umělecká činnost ... a její následky

 

   

 

      Dostalo se nám velké cti, organizátor a domácí hráč Folkového klubu v Divadle 29, pardubická skupina Pouta nás pozvala jako jednoho z hostů k celovečernímu "Ohlédnutí za létem s pardubickými kapelami.." (10.11.2005). Děkujem, bylo to krásné, jen trochu vedro :-))) Pro tak plný sál jsme nehráli už dlouho. Celkově velmi zdařilá akce, doufejme, že nám folkový klub a jeho tahouni vydrží co nejdéle.

 

      Dále hráli:            Hanka Krmenčíková - písničkářka z Pardubic - pravidelný finalista mládežnických hudebních soutěží s (libo)zvučným hlasem a zajímavým repertoárem

                                  Pidilidi - stálice v čele s Píďou a Šárkou

                                  Pavučina - o tomhle sdružení asi ještě uslyšíme - zajímavé hudební nápady, poměrně vyzrálé texty a velmi pozitivní atmosféra, kterou kapela šíří k posluchčům, jsou příslibem, že starým pákám z Pardubic a okolí konečně někdo trošku načechrá účes :-))) Přejem téhle partě, aby vydržela pospolu a hrála co nejvíc. Až bude příležitost, určitě na jejich vystoupení zajděte, nebudete litovat a oni taky ne !

                                  Pouta (samozřejmě) - hostitel a současná nepochybná jednička v žebříčku popularity pardubické FC scény

 

FOTO 1,2: Pavučina, Hanka Krmenčíková

    

FOTO 3,4: Baksík - u Josefa maj zas novou pípu a Bobeš tomu přihlíží, Pouta & friends, Michael Jackson by měl radost

   

 

       PS:  Možná jste si všimli, že na závěrečném jamu chybí kromě obětavého Radka členové MK - omylem jsme šli do hospody :-))) Věříme, že nám to odpustíte.