18.5.2007 Služební hlášení

 

    6.9.2006 - Doli klub - folkový klub - jedno z posledních hraní Pout ve staré sestavě

 

FOTO 1, 2: Pidilidi, stanu se menším ..., Pouta

 

   

 

FOTO 3 - Rychlé šípy

 

 

     

    Posvícení v modrém - Jablonec n. Nisou - umístili jsme se na krásném třetím místě a Jarda Handlíř nám na základě toho slíbil účast i v letošním ročníku.

 

FOTO 4: Pohrobek Romana Horkého

    

 

    Opět Doli klub, tentokrát s folk - rockovým (?) duem Krmenčíková  / Ročeň. Hanka velmi slušně zpívá a Míra Ročeň je nadějný kytarista. Podle stylu hry se s ním ale asi v žánru dlouho potkávat nebudeme,

tahle dvojice nejspíš zamíří na rockovější pódia.

 

FOTO 5, 6: Mladí a nesmlouvaví, Pohled z opačné strany

 

   

 

FOTO 7: Zvukařský tým z Doli - Karel Toupal se svou chotí Helenkou. Je to jako na dráze, když všechno funguje dobře, nikdo nic nepozná, když to nejde, nadávají diváci i kapely. Děkujem Vám za obě strany!

 

 

 

    Na jaře ukončilo provoz kino JAS v Pardubicích. V konkurenci multiplexů to asi jinak skončit nemohlo. Majitel, p. Svatoš, se pokusil udržet činnost m.j. i sérií koncertů. A tak jsme poprvé (nepočítaje školní

ideově kulturní pásma za starých dob) a zároveň i naposledy hráli v tomto svatostánku pohyblivých obrázků. Pozůstalých se mnoho nesešlo, ale mělo to atmosféru.

Z technického hlediska - v kinosále se hraje výborně.

V objektu bývalého JASu vyroste nová diskotéka - pokrok je pokrok, jen jestli za to něčím neplatíme. Je čím dál těžší nezblbnout!

FOTO 8: Na pódium s oblíbeným nápojem, nad námi odcházející Duch české kinematografie

 

 

 

    Brnkli jsme si i na Hradeckém kole Folkového kvítku 2007. Naštěstí ne jako soutěžící, mezi mladými bychom už neobstáli. Hlavní soutěž se koná 19.5.2007 na Konopišti.

 

    Příští vystoupení je zase Hudlovačka, to to letí ...

 

    Mějte se, smějte se a napište nám.

 

    Vaše Modrá kref