5.10.2003 - Havlíčkův Brod

  

 

 

  

 

  

 

Opět společný koncert, tentokrát s čtyřčlennou brodsko - hradecko - pražsko - pohledskou formací Duo Pohled. Jednalo se o již druhé vystoupení Pohledu v tomto miléniu. Zážitek to byl znamenitý a doufáme, že je v této sestavě (Petr Havrda, Libor Siebenbürger, Michal Voháňka (!- nevystoupil cca 10 let) a host Ivanka Pokorná - harfa, zpěv) budeme mít možnost slyšet častěji. Poezie z Vysočiny se poslouchá opravdu příjemně, jen škoda, že se posledních 10 let Pohled v podstatě vytratil z pódií i povědomí publika.

Po citlivém a perfektně odvedeném folkovém pohlazení Pohledu se nám, s naší image neotesanců, vystupovalo těžko. Řada posluchačů uprchla, ještě než jsme stačili vtrhnout na pódium (foto3). Naštěstí vystoupení zjemnila něžná duše, hlásek i tvářička hosta, Ajky Troníčkové. Každopádně děkujeme pořadatelům (Brodská poslechová společnost při skautském klubu v HB) za pozvání na krásnou akci a držíme palce do dalších podniků, nedělní koncerty v Brodě se stávají pověstnými. Zavítejte na jejich web, program je opravdu zajímavý.

P.S. Na jaře plánujeme společnou akci s Pohledem v některém pardubickém klubu, patrně v DDM Delta, echo včas pověsíme na web, zájezdní autobusy pojedou ze Znojma, Kardašovy Řečice, Zaječic a Špindlerova mlýna.